Společnost Beck International, s.r.o. je synonymem pro nadčasové a technicky průkopnické výrobky určené do domácností. Patří ke stabilním společnostem s dlouhou tradicí na českém trhu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Beck International vsází na kvalitu a vyspělou technologii

 

Vršovická

Relaxační Fitness club OASIS splní přání i nejnáročnějších klientů. Na rozloze 1400 m2 najdete jedinečné cardio a posilovací stroje firmy PANATTA Sport, které jsou nejmodernějšími na trhu sportovního světa. V plně klimatizovaných sálech si zregenerujte tělo při kurzech aerobiku a k dispozici Vám jsou i venkovní tenisové kurty, které může využít např. ke košíkové a dalším kolektivním sportům.

Pro absolutní harmonii těla a duše Vám naši odborně školení maséři připraví relaxační program, který lze skvěle doplnit pobytem v plaveckém bazénu s nádherným moderním designem nebo ve vířivce a v sauně. Po plnohodnotném sportovním vyžití, po uvolnění těla i smyslů zbývá určitě i čas na posezení s přáteli v příjemné klubové atmosféře.

Moderní doba nám sice svými technickými vymoženostmi usnadňuje život, na druhou stranu ale ztrácíme možnost přirozeného fyzického zatížení. Pohyb však potřebujeme, jinak nás dostihnou civilizační choroby.

Zkušenosti jsou pozitivní.

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one