Společnost Beck International, s.r.o. je synonymem pro nadčasové a technicky průkopnické výrobky určené do domácností. Patří ke stabilním společnostem s dlouhou tradicí na českém trhu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Beck International vsází na kvalitu a vyspělou technologii

 

Park Hostivař

Ccentrum se nachází ve Švehlově ulici 1391/32, Praha 10. Sportovní vyžití, relaxační aktivity a příjemné místo k posezení, k navázání nových kontaktů a ke strávení hezkých chvil s přáteli - to vše najdete ve fitness a wellness centru o rozloze 2800 m2.

Dopřejte si kombinaci pohybu a pobavení. Vždyť máte nárok „vypnout" a relaxovat a tím vlastně dobít svoje baterie. Naše centrum je vyjímečné. Nemusíte jen cvičit, můžete se i seznámit a užívat si společnosti. Nechte se překvapit. Může se stát, že právě u nás výhodně nakoupíte nebo prodáte... třeba auto.

A samozřejmě si dopřejte kompletní regeneraci těla. V nabídce je fitness studio s nejmodernějšími posilovacími stroji, statická kola pro cycling, prostorné sály pro cvičení aerobiku a solária Ergoline a MegaSun s moderními funkcemi Aqua Fresh a Aroma.

Zkušenosti jsou pozitivní.

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one