Společnost Beck International, s.r.o. je synonymem pro nadčasové a technicky průkopnické výrobky určené do domácností. Patří ke stabilním společnostem s dlouhou tradicí na českém trhu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Beck International vsází na kvalitu a vyspělou technologii

 

Na Stráži 1

V solárním a fitness studiu panuje klubová atmosféra, kde se budete cítit příjemně a užijete si společenské zábavy, kolektivního sportování a individuálních relaxačních procedur. Pro sportovní vyžití jsou pro Vás k dispozici nejmodernější posilovací stroje od společnosti Panatta Sport a 8 solárií Ergoline a MegaSun s moderními funkcemi Aqua Fresh a Aroma. Sauna celkovou nabídku završuje. U baru si kromě osvěžujících nápojů můžete zakoupit i solární kosmetiku a přípravky sportovní výživy.

Zkušenosti jsou pozitivní.

Sportujte, relaxujte, bavte se! Nejlépe v tomto pořadí. Po svalovém uvolnění způsobeném správným pohybem nebo po relaxaci v sauně dochází i k uvolnění psychickému. Takto příjemně můžete nastartovat den nebo pracovní den ukončit. Nabízíme Vám velmi výhodnou otevírací dobu.

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one