Společnost Beck International, s.r.o. je synonymem pro nadčasové a technicky průkopnické výrobky určené do domácností. Patří ke stabilním společnostem s dlouhou tradicí na českém trhu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Beck International vsází na kvalitu a vyspělou technologii

 

Masná

Luxusní solární studio se nachází přímo v centru Prahy na Starém Městě a je vybaveno 6 solárii značky Ergoline. Ta jsou známá nejen svou kvalitou, vysokým opalovacím výkonem, ale i nadčasovým designem. Všechna jsou konstruována tak, aby UV lampy obklopovaly celé tělo v téměř ideální rovnoměrné vzdálenosti. Zároveň mají klimatizaci a funkci aquafresh pro odstranění zápachu z UV lamp. Spojte příjemné s užitečným a kromě relaxování můžete posedět i u baru, kde si mimo osvěžujících nápojů zakoupíte i solární kosmetiku a především máte možnost strávit volné chvíle konverzací, seznamováním se a navazováním nových přátelství či partnerství.

Zkušenosti jsou pozitivní.

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one