Společnost Beck International, s.r.o. je synonymem pro nadčasové a technicky průkopnické výrobky určené do domácností. Patří ke stabilním společnostem s dlouhou tradicí na českém trhu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Beck International vsází na kvalitu a vyspělou technologii

 

I. P. Pavlova

Moderní studio s tradicí v centru města, které má velmi dobrou dostupnost MHD. Luxusní solárium na tomto místě určitě uvítají i maminky s malými dětmi. Jednak je mnoho pozitivních důvodů, proč se celoročně opalovat, součástí studia je bohatě vybavený dětský koutek a v neposlední řadě přináší naše centrum možnost setkání.

Ženy si mají vždy co říct. Třeba, kde se dobře nakupuje a jaké novinky jsou na trhu. Dětské nemoci jsou už méně zábavným tématem, ale předávání zkušeností je nanejvýš potřebné. Přijďte a relaxujte spojeni stejnými zájmy. U baru si kromě osvěžujících nápojů můžete zakoupit i solární kosmetiku, která je při opalování velice důležitá.

Zkušenosti jsou pozitivní.

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one