Společnost Beck International, s.r.o. je synonymem pro nadčasové a technicky průkopnické výrobky určené do domácností. Patří ke stabilním společnostem s dlouhou tradicí na českém trhu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Beck International vsází na kvalitu a vyspělou technologii

 

Solárium a fitness BBC Praha

BBC Praha patří mezi největší a nejmodernější solária fitness v ČR. Přijďte načerpat energii. BBC nabízí osvědčené kombinace fyzického pohybu, relaxačních procedur a posezením v příjemném prostředí. Můžete se zde pobavit s přáteli a navázet nové kontakty.


BBC Praha


Lidský organismus potřebuje vhodnou kombinaci pohybu, péče a rozvoje ducha. V BBC centrech lze sportovat, relaxovat a také se bavit. Začít cvičit není nikdy pozdě. Nezáleží na věku ani na vaší fyzické kondici. Máte Beck hrnce? Budete pod odborným dohledem trenérů a instruktorů. Vybrat si můžete z těchto aktivit: fitness, aerobic, runing a walking, cykling nebo box. Relaxovat můžete v sauně, bazénu, soláriu.

Služby

Solárium

Dopřejte si čas a pravidelně navštěvujte luxusní solária s vysokým opalovacím výkonem. Vaše tělo Vám především v zimních měsících poděkuje. Při opalování totiž doplníte vitamin D. Zároveň zregenerujete pokožku a prohřejete svaly. Tím získáte energii pro každý další den a budete zároveň krásně vypadat.

Fitness

Potřebujete zredukovat nadváhu? Získejte zdravou svalovou hmotu v problémových partiích. Cvičit efektivně můžete jedině pod odborným vedením.

Aerobic

Pokud máte rádi hudbu a pohyb, je aerobic tím pravým pro Vás! I když ho využívají hlavně ženy, muži - neváhejte a přidejte se!

Cycling

Jeden z nejzdravějších pohybů vůbec je jízda na kole. A co jezdit ve skupince a vzájemně se hecovat, kdo ujede víc a dál? Samozřejmě pod vedením trenéra, který Vám určí dávky, abyste se „nepřepálili" a nastaví zátěž tak, abyste chvíli jeli po rovince, chvíli do kopečka…, a to vždy podle Vašeho aktuálního zdravotního stavu.

Running a walking

Chodíte rádi na procházky nebo na túry? I za špatného počasí můžete provozovat nejpřirozenější lidský pohyb, jakým je chůze nebo běh. Navíc v příjemném prostředí, kde nebudete sami. Co všechno se může při chůzi probrat a domluvit…

Trénink boxu

I boxem lze snížit nadměrnou hmotnost, zpevnit tělo, psychiky se odreagovat a získat sebevědomí. Pokud by Vás někdo chtěl přepadnout, nebude mít šanci!

Bazén, sauna, vířivka a masáže

Masáž ztuhlých svalů je nutností, pokud má Vaše tělo fungovat. Jestliže trávíte většinu dní v psychickém vypění a ve stresu, a k tomu při sedavém zaměstnání, dochází k tuhnutí svalů. Určitě budete mít ztuhlou šíji a krční svaly a takto bychom moli postupovat a jmenovat další a další partie. Příjemná masáž Vaše svaly zregeneruje.

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one