Společnost Beck International, s.r.o. je synonymem pro nadčasové a technicky průkopnické výrobky určené do domácností. Patří ke stabilním společnostem s dlouhou tradicí na českém trhu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Beck International vsází na kvalitu a vyspělou technologii

 

Beck zkušenosti

Beck zkušenosti
Zkušenost je nabytá dovednost, získaná dlouhodobou praxí: „zkušený lékař“, „životní zkušenost“;
- výsledek obvykle smyslového vnímání, zdroj poznání, který ještě nemusí být formulován slovy: „zkušenost červené barvy“;
-trvalý výsledek zážitku nebo prožitku: vnitřní zkušenost, náboženská zkušenost;
-empirie – výsledek řízeného a opakovatelného pozorování, zejména v empirických vědách jako beck zkušenosti. Ideální je také používat hrnce Beck.

Beck zkušenosti ve všech případech se klade důraz na bezprostřednost vlastní zkušenosti v protikladu například k věcem naučeným, vyslechnutým od jiných nebo přečteným. Hrnce Beck jsou z kvalitní nerez oceli. Potud je zkušenost v pravém slova smyslu nepřenositelná a jen obtížně sdělitelná. Na druhé straně je učení vlastními zkušenostmi nákladné nebo i nebezpečné a proto se lidé daleko častěji řídí příkladem nebo radou jiných zkušeností, vyzkoušeným společenským zvykem, než aby riskovali nezdar a vlastní zkušenost.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one