Společnost Beck International, s.r.o. je synonymem pro nadčasové a technicky průkopnické výrobky určené do domácností. Patří ke stabilním společnostem s dlouhou tradicí na českém trhu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Beck International vsází na kvalitu a vyspělou technologii

 

Cestovka s lepšími službami

„Po třech letech pečlivých příprav si nyní dovolujeme pyšně říci, že našim klientům nabízíme ještě lepší služby," říká marketingová ředitelka ze společnosti Beck Reisen.
Cestovní kancelář začala svým klientům nabízet karty Beck cestovního klubu. Vlastník Beck karty cestovního klubu získává mezi klienty Beck Reisen automaticky status VIP.

Členství v Beck cestovním klubu je dostupné za roční poplatek 2 500 Kč. Vlastník karty Beck cestovního klubu obdrží ke špičkovým službám ještě další cenová zvýhodnění oproti standardním cenám, takže může s Beck Reisen hodně ušetřit.
A co na to Beck zkušenosti? Máte?
Vlastníkovi této karty se otevírá svět cestování s VIP servisem extra třídy.


Kam Beck Reisen se svými klienty jezdí a létá?


Do Německa (5 dní v Tropical Islands, Drážďanech, Spreewaldu, Berlínu a Postupimi), do Francie a Lucemburska (5 dní v Paříži a Lucembursku), do Itálie a Rakouska (7 dní v Lignanu s výlety do Grada, Verony, Benátek a Terstu, 1x přenocování v rakouských Korutanech) , do Turecka (8 dní v jižním Turecku ve 4**** hotelech, za bezkonkurenční cenu). Beck Reisen dále pořádá zájezdy do italských Dolimitů, můžete s nimi podniknout takzvanou EURO tour, nebo se podívat do Bulharska a do Chorvatska.

Součástí programu je kromě služeb kvalitních česky mluvících delegátů a průvodců i prezentace produktů společnosti Beck International.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one