Společnost Beck International, s.r.o. je synonymem pro nadčasové a technicky průkopnické výrobky určené do domácností. Patří ke stabilním společnostem s dlouhou tradicí na českém trhu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Beck International vsází na kvalitu a vyspělou technologii

 

Beck Reisen zájezdy

Cestovní kancelář Beck reisen, s. r. o. byla založena v roce 2006. Jejím cílem je poskytovat co nejkvalitnější Beck Reisen zájezdy v oblasti cestovního ruchu.
Díky zkušenostem a kvalitním zahraničním partnerům již několikátou sezónu zajišťuje pořádání tuzemských jednodenních i vícedenních zahraničních zájezdů. Beck Reisen je cestovní kancelář, která si klade za cíl potěšit Vás nabídkou zajímavých poznávacích i pobytových zájezdů, kde se nejen seznámíte s kulturou cizích zemí, historickými památkami, přírodními krásami, ale poznáte i zajímavé momenty ze života obyvatel Evropy, Středomoří a států severní Afriky. I další Beck Reisen zájezdy.

V průběhu minulého roku Beck Reisen odbavila na zájezdech více než 60 000 spokojených klientů a dospěla ve schopnou, spolehlivou a na trhu velmi oblíbenou cestovní kancelář, která se nebojí žádného zájezdu.
Beck Reisen má pobočky v Maďarsku, Rumunsku, Chorvatsku a na Slovensku.

Společnost prochází neustále dynamických vývojem. Strategií je neustále rozšiřovat nabídku a služby a zájezdy.
S touto cestovkou se můžete podívat do různých destinací. Například Itálie, kde je vůně historie cítit na každém kroku, Francie, kde můžete navštívit krásnou Paříž, Turecko, kde se spojuje mnoho odlišných kultur, ale i třeba Německo, které je vhodné pro zájezdy Beck.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one