Společnost Beck International, s.r.o. je synonymem pro nadčasové a technicky průkopnické výrobky určené do domácností. Patří ke stabilním společnostem s dlouhou tradicí na českém trhu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Beck International vsází na kvalitu a vyspělou technologii

 

Beck Reisen

Cestovní kancelář Beck Reisen s.r.o. vznikla v roce 2006. Jejím posláním bylo zaplnit mezeru v oblasti cestovního ruchu a zajišťovat profesionální služby v oblasti cestovního ruchu.
I přes svou relativně krátkou působnost se CK Beck Reisen s.r.o. dokázala prosadit v tvrdé konkurenci zaběhnutých cestovek. Dokázala to díky dobrým zkušenostem v oboru.V současné době se Beck Reisen řadí mezi oblíbené a osvědčené cestovní kanceláře. O jejím dynamickém vývoji svědčí i nově otevřené čtyři pobočky v Maďarsku, Rumunsku, Chorvatsku a Slovensku.

Cestovní kancelář Beck Reisen s.r.o.

Cestovní kancelář se specializuje na pořádání jednodenních tuzemských a vícedenních zahraničních zájezdů. Zájezdy od Beck Reisen si udržují vysoký standard, perfektní služby, servis, ale přesto za nízkou cenu. Svou zásluhu na tom mají zaměstnanci, jak interní tak externí. Jsou přijímání dle přísných norem. Musí pravidelně absolvovat školeni a jejich práce je musí bavit.

Za poslední rok CK Beck Reisen odbavila více jak 60 000 spokojených klientů.

Součástí zájezdu je nepovinná prezentační akce, kde je možné nakoupit produkty společnosti Beck International. Dobré zkušenosti jsou zejména z hrnci beck.
 

Zájezdy s Beck Reisen - Beck zkušenosti

Pro cestovní kancelář Beck Reisen je nejvyšší prioritou kvalita zájezdů a spokojenost svých klientů. Proto má v nabídce jen ty nejoblíbenější turistické destinace, konkrétně evropské státy, Středomoří a sever Afriky. Zkušenosti a klienti Beck Reisen budou uneseni historickými památkami, zajímavými přírodními scenériemiemi a tamější kulturou.

Beck Reisen pořádá jak relaxační pobytové zájezdy tak i aktivní poznávací. Pobytové zájezdy jsou primárně určeny všem, kteří jedou dovolenou vyložene „prolenošit". Očekávají klid, zábavu a vypnutí od všedních starostí. Jaké máte zkušenosti? Naopak poznávací zájezdy uspokojí ty, kteří požadují od dovolené více. Poznávají zájezdy jsou vhodné pro ty nejnáročnější klienty!

VIP s Beck Reisen

Cestovní kancelář Beck Reisen připravila pro své věrné zákazníky možnost exkluzivního členství v cestovním klubu Beck. Karta Beck cestovního klubu automaticky zajišťuje držiteli VIP status, otevírá mu nové možnosti a zajišťuje vyšší standard. Jedná o nemalá cenová zvýhodnění a obdržení mnoha bonusů.

Karta Beck se vyplatí. Majiteli umožní procestovat celu Evropu s cestovní kanceláří Beck Reisen za ještě méně peněz. Beck zkušenosti.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one