Společnost Beck International, s.r.o. je synonymem pro nadčasové a technicky průkopnické výrobky určené do domácností. Patří ke stabilním společnostem s dlouhou tradicí na českém trhu.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Beck International vsází na kvalitu a vyspělou technologii

 

Aktivity Beck International s.r.o.

Představení společnosti Beck International s.r.o.

Společnost Beck International působí na českém trhu již mnoho let. Za tuto dlouhou dobu si Beck International vybudoval silnou pozici a získal desetitisíce spokojených klientů, kteří rádi využívají jejich produktů a služeb. Společnost stále prochází dynamickým vývojem a rozšiřuje své aktivity do různých oborů. S touto společností získáte mnoho příjemných zkušeností. (Beck zkušenosti)

Produkty Beck International

Společnost Beck International vsadila na kvalitu a vyspělou technologii. Proto všechny její výrobky jsou v nějakém parametru revoluční a průkopnické. Vynikají vysokou kvalitou, moderní technologií a propracovaným designem. Asi nejznámějším výrobkem je sada nádobí Beck. Nebo také hrnce Beck.

Máte nějaké hrnce beck Beck zkušenosti?

Beck International nádobí

Hrnce jsou jedinečné v tom, že při přípravě pokrmů není nezbytné využívat tuky či vodu. hrnce beck Díky tomu si jídlo zachovává maximální množství vitamínů, jako hrnce beck minerálních látek a přírodní aroma. Hrnce Beck jsou tak kvalitně vyrobeny, že se mohou pyšnit doživotní zárukou! Pochlubte se ze svými zkušenostmi.

Beck International vyvijí a prodává produkty, které ulehčují lidem práci či jsou prospěšné pro zdraví. V nabídce naleznete širokou paletu přístojů jako kuchyňský robot Beck Superpower 750, parní čističe (Portable 1400, Beck Vapori,...), indukční vařič, vysavač Cyclonic a mnohé další. Z produktů pro zdraví jmenujme například zdravotní matraci Merino, medicinsko-ortopedický polštář, masážní křeslo Elite

Beck Reisen zájezdy jsou vyhledávané.
Beck Reisen zájezdy jsou populární.

Produkty Beck International si našly místo ve spoustech domácností a staly se neocenitelnými pomocníky. Beck International nádobí a Beck hrnce jsou nejpoužívanější a jsou s ním velmi dobré zkušenosti. Hrnce Beck, hrnce Beck.

Prezentace Beck International

Produkty Beck international nekoupíte v žádném kamenném obchodě ani na internetovém e-shopu. Pro zachování co nejvyšší exkluzivity svých produktů a zároveň zajištění maximálního pohodlí svých klientů zvolil Beck International novou strategii - prezentační akce!
Prezentace se konají po celé republice. To ocení především starší a méně pohybliví lidé. Podrobnosti o akci jsou Vám pohodlně doručeny až do schránky formou letáku. Tento druh prodeje se osvědčil a drtivá většina našich klientů ho kvituje s nadšením.

U prodeje formou prezentace je zajištěno důkladné seznámení klientů s výrobky společnosti a zároveň lze pozorovat zpětnou vazbu. Klienti Beck International nejsou tedy odkázání jen na reklamní slogany a spoty. Vidí výrobek "v akci" na vlastní oči a mohou se v klidu rozhodnout pro jeho koupi.
Beck International dbá na vysoký standard prezentačních akcí. Ty jsou pořádány výhradně v příjemném prostředí. Přednáška je kombinována se zábavným programem. Většinou se jedná o živou hudbu či známou osobnost. V průběhu prezentace je zajištěno i pohoštění. Perličkou na závěr bývá bohatá tombola o hodnotné dárky a ceny. Každý návštěvník obdrží jako poděkování i hodnotný dárek zdarma!

Další aktivity Beck International s.r.o.

Beck International díky tradici a nasbíraným bohatým zkušenostem se rozhodl proniknout i do dalších oblastí. V roce 2006 byla založena vlastní cestovní kencelář Beck Reisen s.r.o. I přes své nedlouhé působení si Beck Reisen získal dobré jméno a řadí se mezi oblíbení cestovní kanceláře.
Mezi další projekty patří provozování solárií a fitness center BBC. Střediska BBC patří k největším a nejmodernějším zařízením svého druhu v ČR. Přijďte si udržet svou kondici a udělat něco pro své zdraví.
Beck International nezapomíná ani na ty nejmenší. Pro děti realizoval největší rodinné zábavní cetrnum v ČR Beckiland. Beck zkušenosti Pod jeho záštitou jsou pořádány mnohé akce ja ko tábory pro děti, radovánky, koncerty, vystoupení zajímavých osobností apod.
Pro firmy a domácnosti nabízí Beck International zajímavé řešení proti žízni - pronájem automatu na vodu. Již nikdy nebudete muset vláčet těžkou balenou vodu z obchodů, ale můžete si vychutnávat kvalitní a chutnou vodu Skalní pramen.

CK Beck Reisen s.r.o.

Cestovní kancelář Beck reisen, s. r. o.  byla založena v roce 2006 s cílem zajišťovat profesionální služby v oblasti cestovního ruchu.

Díky zkušenostem a kvalitním zahraničním partnerům již několikátou sezónu Beck Reisen zajišťuje pořádání tuzemských jednodenních i vícedenních zahraničních zájezdů. Cílem cestovní kanceláře Beck Reisen je potěšit Vás nabídkou zajímavých poznávacích i pobytových zájezdů. Seznámíte Beck zkušenosti se nejen s kulturou cizích zemí, historickými památkami, přírodními krásami, ale poznáte i zajímavé momenty ze života obyvatel Evropy, Středomoří a států severní Afriky.

V průběhu minulého roku cestovní kancelář Beck Reisen odbavilia více než 60 000 spokojených klientů. Proto lze říci, že Beck Reisen v současné době patří mezi schopné, spolehlivé a na trhu velmi oblíbené cestovní kanceláře.

Dynamiku CK Beck Reisen s.r.o. potvrzuje fakt, že za dobu svého působení otevřela čtyři nové pobočky v Maďarsku, Rumunsku, Chorvatsku a na Slovensku

V duchu Beck International - nevěřte jen slibům a přesvědčte se na vlastní oči! Využijte pozvánky na prezentační akci či svěřte svou dovolenou do režie cestovní kanceláře Beck Reisen. Beck zkušenosti.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one